Kontakt

Kristýna Pánková

Tel.: 736 761 394

Na trh se dostanete autem z Prahy přes Radotín, či z druhé strany přes Dobřichovice. Pokud si chcete udělat výlet vlakem, odjíždí každou půl hodinu ze Smíchovského či Hlavního nádraží v Praze a 15min pěšky na Vráž, nebo lehce před 10h odjíždí autobus 415 od nádraží do zastávky Černošice, Vráž samoobsluha.

Rozhodnutí hygieny ke stažení

Dýně na trhu

4.10.2016

S nadcházejícím podzimem přichází i čas dýní, které se staly symbolem podzimu. Oblíbené jsou nejen jako dekorace zahrádek a okenních parapetů, ale především v kuchyni. A to jak ve slané, tak ve sladké podobě.

Med, včelky, korálky i to budou farmářské trhy na náměstí v Centru Vráž

12.9.2016

Farmářské trhy na Vráži v Černošicích během několika týdnů dostály svého záměru proměnit každou sudou sobotu náměstí v Centru Vráž v jedno velké příjemné tržiště, kde si rádi nejen nakoupíte, ať už kvalitní ovoce, zeleninu, vejce, jogurty, marmelády, pečivo, domácí uzeniny, slovenské sýry, koření a různé speciality, ale i příjemně posedíte s přáteli.

Dvoje trhy v Černošicích

16.6.2016

Článek z černošických Informačních listů, kde Michael Pánek vysvětluje, jak došlo k tomu, že jsou nyní v Černošicích dvoje farmářské trhy.